Piegāde 20 km rādiusā pasūtījumiem virs €50 bezmaksas. Spied šeit, lai redzētu piegādes noteikumus

HEREFORD SAIMNIECĪBA

Uzņēmums dibināts 2006.gada pavasarī.Savu darbību uzsāka ar 24 Hereford tīršķirnes telēm un vienu vaislas bulli no Dānijas.

Šobrīd ganāmpulks ir izaudzis līdz 220 dzīvniekiem, kuri ir augstu novērtēti un pieprasīti kā Latvijas, tā arī kaimiņvalstu tirgū kā Hereford tīršķirnes dzīvnieki. Kopā apsaimniekojam 742 ha lauksaimniecības zemes, paši pilnībā nodrošinām pārtikas sagādi savam ganāmpulkam. Kopš 2008.gada saimniecībai ir bioloģiskās saimniecības statuss un joprojām saimniekojam pēc šīm metodēm. Ir realizēti 3 projekti sadarbībā ar LAD un ELFLA, kuru laikā tika iegādātas jaunas tehnikas vienības, kā arī uzbūvēta kūts.

Mūsu saimniecība
Herefordas šķirni mēs izvēlējāmies jau pašā sākumā pirms apmēram 10 gadiem. Šādu izvēli noteica vairāki faktori, taču galvenais bija tas, ka Herefordas šķirne ir pasaulē vispopulārākā šķirne, pateicoties unikālajai gaļas kvalitātei un garšas īpašībām. Herefordas šķirnes liellopu gaļā ir vairāk marmora dzīslojumam līdzīgu tauku dzīsliņu, tāpēc gaļa ir fantastiski garšīga.

Lopi piedzimst un visu savu dzīvi pavada dabiskā un tīrā vidē Vidzemē, Lubānas novadā.

Atšķirībā no lopiem konvencionālajās saimniecībās, šie lopi dzīvo dabiskos apstākļos bez stresa. Mēs uzskatām, ka no laimīga dzīvnieka iegūta gaļa garšo labāk.

Mēs paši sagatavojam visu mūsu lopiem nepieciešamo barību – zāli, sienu un graudus. Šādi mēs rīkojamies, lai kontrolētu barības kvalitāti un būtu pārliecināti, ka mūsu lopi saņem 100% dabisku barību. Mēs iepērkam TIKAI bioloģiski sertificētas un Latvijā ražotas minerālvielas.

Ganībās, kurās ganās mūsu lopi un pļavās, no kurām mēs iegūstam zāli, sienu un skābsienu, aug dažādi savvaļas augi, zālaugi un puķes. Šāda augu daudzveidība barībā arī nodrošina unikālo gaļas garšu.

Nebrīnieties, ja pie mums nopirktā gaļa, salīdzinājumā ar to gaļu, kādu jūs esat pieraduši lietot, jums liksies aromātiskāka un ar izteiktāku garšu. Tas vienkārši ir garšīgākais ceļš no pašas Vidzemes vidienes līdz jums.
Latvian
Latvian